SmartOffice – wynajem biura na godziny

Wynajem biura - na godziny lub na dłuższy okres

Szukasz w Krakowie prestiżowego, w pełni funkcjonalnego biura na wynajem na krótki lub nieokreślony czas? Potrzebujesz miejsca do pracy poza siedzibą firmy lub przestrzeni dla dodatkowych pracowników? Masz projekt do wykonania w zespole zgranych specjalistów, czy może rozglądasz się za wydzielonym miejscem do pracy dla grupy zaprzyjaźnionych coworkerów? Offoffice ma propozycję w sam raz dla Ciebie. Wynajem biura - na godziny, dni, miesiace - jak tylko chcesz!

 

SmartOffice - wynajem biura dopasowny do twoich potrzeb

SmartOffice to nad wyraz wygodna i opłacalna usługa skierowana do przedsiębiorców, którzy szukają maksymalnej funkcjonalności przy minimum zobowiązania. To także doskonała propozycja dla osób prowadzących działalność z okresowymi przerwami, zespołów projektowych oraz firm krajowych i zagranicznych, które dopiero otwierają swoje oddziały na terenie Krakowa i potrzebują przestrzeni biurowej na start. Umowę z nami można podpisać już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Wynajem biura staje się więc niewielkim zobowiązaniem - możesz wynjąć biuro nawet na godzinę.

 

Elastyczny wynajme biura - na godziny

W biurze coworkingowym Offoffice oferujemy elastyczny wynajem prywatnych, w pełni wyposażonych i klimatyzowanych biur na wynajem dla kilkuosobowych zespołów (optymalnie 4-6 osób). Zapewniamy:

 

 

Dodatkową wartością naszych biur na wynajem jest lokalizacja budynku na skraju parku św. Wincentego w Krakowie. To nie tylko okazja do odświeżającego spaceru, gimnastyki na slackline czy gier zespołowych w przerwie od pracy. To także kojąca zieleń w centrum Krakowa.

 

Wynajmij biuro blisko centrum Krakowa

Nasza firma zaczynała jako startup bez oszałamiających funduszy czy wiedzy o biznesie. Wielkie biura na wynajem w centrum Krakowa były poza naszym zasięgiem, a potrzebowaliśmy w spokoju zająć się pracą i rozwojem firmy. Wynajem biura w Offoffice to był strzał w dziesiątkę. Umowa w 15 min, wystarczyło wejść, włączyć komputery i zacząć działać. Razem z usługą biura wirtualnego i pomocą księgową pozwoliło nam to skupić się na tym, co umiemy najlepiej. Teraz mamy większy zespół, własne biuro i otwieramy oddział w Rzeszowie. Pozdrawiamy i dziękujemy za super współpracę! Zapraszmy nowych klientów - wynajem biura w OffOffice to rozwiązanie dla każdego!