O nas

Nasza filozofia

Dużo dziennego światła, naturalna zieleń za oknami oraz schludne i ergonomicznie urządzone miejsce pracy to nie fanaberie, ale czynniki bezpośrednio przekładające się na większą satysfakcję i produktywność. Podobnie towarzystwo skupionych, zmotywowanych osób. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak właściwości przestrzeni roboczej wpływają na samopoczucie, energię i jakość pracy.

Nasze biura to odpowiedź na potrzeby ludzi, którzy chcą rozwijać swój biznes bez wikłania się w tradycyjne, długoterminowe umowy najmu, obowiązki administracyjne i koszty. Zajmujemy się absolutnie wszystkim, byście mogli poświęcić 100% uwagi wykonywanej pracy, a odwiedzający Was klienci nie mieli wątpliwości co do tego, że mają do czynienia z wiarygodnymi profesjonalistami.

Biura i Strefa Relaksu

Stworzyliśmy dla Was przestrzeń, w której będziecie mogli nie tylko bez trudu skupić się na swojej działalności, ale także odpocząć w chwili przerwy. Oprócz przynależnego do budynku ogrodu i tarasu, do dyspozycji naszych Klientów oddajemy wygodnie odseparowaną Strefę Relaksu. Można tam do woli korzystać z ekspresu do kawy i wyboru herbat oraz zjeść przyniesiony lub zamówiony posiłek.

O wygodę odpoczynku zadbają kolorowe, elastyczne eko-pufy, na których można rozsiąść się w ulubionej pozycji i na chwilę zapomnieć o pracy. Dla entuzjastów elektronicznej rozrywki przygotowaliśmy konsolę PlayStation4 z dużym telewizorem i wyborem gier (m.in. Wiedźmin 3, Need for Speed, FIFA2017). W osobnym pomieszczeniu znajduje się także stół do gry w piłkarzyki, natomiast osoby palące mają przygotowaną przestrzeń na „dymka” na parterze budynku oraz na tarasie.

Współpraca z profesjonalistami

Znamy znakomitych prawników, księgowych, doradców biznesowych i innych specjalistów z zakresu wsparcia przedsiębiorczości, których chętnie polecamy rozwijającym się firmom oraz osobom chcącym założyć lub przekształcić działalność. Wychodzimy z założenia, że dobre inicjatywy i pomysły należy wspierać jak tylko się da.

Współpracujemy także z biurami w Warszawie (Fantastic Studio, Coworking Space, Plac Hallera 5, lok. 14a) oraz w Rzeszowie (Stowarzyszenie B4, Zagłoby 7b), gdzie nasi Klienci otrzymają atrakcyjne zniżki.

Zrób kolejny krok w swoim rozwoju zawodowym – zapraszamy do OffOffice!