Nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe w Krakowie

Wynajem sali konferecyjnej i szkoleniowej w Krakowie

Spotkania biznesowe, szkolenia i warsztaty trenerskie, prezentacje strategiczne i ofertowe, sesje coachingu, sprawozdania ekonomiczne czy kreatywne burze mózgów – wszystkie wymienione aktywności wymagają odpowiednio przygotowanej, zadbanej przestrzeni. Teraz możesz z niej korzystać bez konieczności wynajmowania całego biura czy podpisywania długoterminowej umowy. Dzięki naszej atrakcyjnej i elastycznej ofercie możesz realizować z klasą swoje cele biznesowe, wynajmując naszą salę konferencyjną lub salę szkoleniową.

 

Sala szkoleniowa i sala konferencyjna o wysokim standardzie

Offoffice oferuje w pełni wyposażone, klimatyzowane sale konferencyjne i sale szkoleniowe blisko centrum Krakowa. W naszym budynku dostępne są 2 sale konferencyjne o pojemności do 25 osób: sala szkoleniowa „Kraków” i typowo konferencyjna sala „Strefa Umysłu”. Dodatkowo na małe spotkania, rekrutacje, wizyty klientów lub gości naszych coworkerów oferujemy kameralny pokój spotkań „Park”. Sale są wygodnie oddzielone od innych przestrzeni budynku, by zapewnić dyskrecję, intymność i pełną niezależność. Wynajem sali konferencyjnej w naszym biurze OffOffice, gwarantuje zachowanie pełnej indywidualności wydarzenia.

 

Wygodny wynajem sali konferencyjnej - Kraków, centrum miasta

Sale konferencyjne przeznaczone mogą być na spotkania lub szkolenia dla grup od 4 do 25 osób - przy czym podana liczba miejsc zależy przede wszystkim od oczekiwanego układu krzeseł. Sale są klimatyzowane, wyposażone w tablice suchościeralne i przystosowane do używania nowoczesnego, cichego rzutnika. Istnieje możliwość zmiany aranżacji wnętrza w zależności od wymagań trenera.

Sala konferencyjna „Kraków” i Sala szkoleniowa „Strefa Umysłu” doskonale sprawdzą się jako miejsce organizacji zarówno kameralnych spotkań biznesowych jak i nieco większych konferencji lub szkoleń. Obie zapewniają łatwy dostęp do Strefy Relaksu i ogródka, w których uczestnicy mogą odpocząć i zaangażować się w networking w przerwach od zajęć.

Jedną z najważniejszych zalet biura Offoffice jest położenie - w centrum Krakowa a jednocześnie z łatwym dostępem za pośrednictwem komunikacji miejskiej jak i samochodem (9 km od zjazdu z A4 w Balicach). Parking poza płatną strefą, park i restauracja kilka kroków od budynku to dopiero początek. Służymy pomocą w organizacji cateringu, rezerwacji noclegu lub dowolnej restauracji w centrum Krakowa oraz w realizacji innych życzeń związanych z przeprowadzanymi u nas spotkaniami. Wynajem sali konferencyjnej w naszym biurze, to kompleksowa usługa, która w pełni dostosowywana jest do potrzeb wynajmującego.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Możesz skorzystać z usługi Wirtualne Biuro i skorzystać z naszego adresu, a także recepcji. Udostępniamy Ci również sale szkoleniiowe, na spotkania z klientami, a także nową usługę wsparcia w prowadzeniu firmowej rachunkowości. Nasza księgowa zadba o rozwój finansowy Twojej firmy! 

 

OPINIA

 

Prowadzę małą firmę szkoleniową i organizuję warsztaty wtedy, kiedy zbierze się grupa lub kiedy klient składa zamówienie. Offoffice to dla mnie najwygodniejsza oferta sal konferencyjnych w Krakowie – blisko, elegancko i z pełnym wyposażeniem. W połączeniu z pakietem biura wirtualnego mogę zaoferować moim klientom poziom obsługi dużo większej firmy, przez co oni są zadowoleni, a ja więcej zarabiam. Świetny produkt, polecam.

 

Zobacz Cennik