Wydruk materiałów reklamowych

Ulotki

To doskonała świetna  reklamy, którą spotykamy dosłownie wszędzie. Drukujemy  zróżnicowane formaty  (od A6 do A3) oraz możliwość łamania ulotek (falcowania) na różne  sposoby,  pozwala to  na umieszczenie wszelkich ważnych informacji o firmie  firmy i gwarantuje świetny  przekaz reklamowy.

Wizytówki

Są świetnym  sposobem na prezentację firmy i  jej przedstawicieli. Stanowią ważną część firmowego wizerunku, więc istotne  jest, aby były nieszablonowo  zaprojektowane i dobrze wykonane. Proponujemy całą gamę  rozwiązań i metod realizacji: druk klasyczny na papierzedruk na tworzywach sztucznych  lub druk na papierze ozdobnym. Gotowe materiały są na Wasze  życzenie foliowane lub lakierowane, co jest  dodatkowym atutem .

Zaproszenia

Planujecie wydarzenie, spotkanie, konferencję? Pomożemy Wam w doborze odpowiednich słów , formatu , kolorystyki i szaty graficznej aby zaproszenie było atrakcyjne , dedykowane dokładnie do Waszych Klientów i spełniające ich oczekiwania.

Certyfikaty

Pomożemy Wam w przygotowaniu profesjonalnych Certyfikatów ukończenia szkoleń, kursów, seminariów, które prowadzicie. Dobierzemy specjalny papier i formę graficzną , aby  dumą  powiesić je w swoim Biurze aby podnieść was prestiż i podkreślić profesjonalizm.

Jesteśmy otwarci na inne zlecone prace materiałów reklamowych do Waszej Firmy jak np. Podkładki pod myszki z waszym Logo, kalendarze, nalepki i wiele innych.

Zapraszamy do kontaktu z nami ,do każdego zadania i wyceny naszej pracy  podchodzimy indywidualnie. W myśl zasady „Zawsze znajdziemy taką cenę, która nas zadowala a  Klienta nie obraża i odwrotnie, która nas nie obraża a Klienta zadowala”.