Coworking

Coworking - tanie miejsce  pracy w Krakowie

Coworking to idea wspólnej pracy osób czy zespołów w przestrzeni jednego biura, gdzie Klienci w pełni korzystają z oferowanych udogodnień.

Coworking skierowany jest do tych wszystkich osób, które z różnych powodów chcą lub muszą pracować poza macierzystym biurem, są freelancerami, nie chcą już prowadzić swej działalności w domu i potrzebują do tego spokojnych warunków. W biurze coworkingowym można przeprowadzić konferencję, proces rekrutacyjny, szkolenie, prezentację handlową lub negocjacje z partnerem. Jest to sprzyjające rozwiązanie dla gości, podczas pobytu w naszym mieście, kiedy należy szybko dokończyć zlecone zadanie lub wdrożyć poprawki w przekazywanej klientowi wersji produktu.

 

Taką komfortową i rozpoznawalną przestrzeń przygotowaliśmy. Tu możesz poświęcić się przede wszystkim swojej pracy, z gwarancją, że kto inny zadba o wszystkie techniczne i organizacyjne szczegóły funkcjonowania biura coworkingowego. My - dbamy o Twoją wygodę, sprawne działanie wszystkich urządzeń, odpowiednią atmosferę. Oferujemy Ci możliwość relaksu na terenie ogródka lub tarasu, proponujemy kawę i herbatę. Tu skorzystasz z sali spotkań lub przeprowadzisz poufne rozmowy telefoniczne w odseparowanych 'budkach'. Spotkasz tu podobnych ludzi - rozszerzysz sieć swoich profesjonalnych kontaktów, zwiększysz swoje szanse na rynku.

 

Coworking Kraków

Korzystając z naszych usług nie tracisz już czasu i energii; nic nie odrywa Cię od podjętych zadań - a wszystko to w cenie jednej faktury miesięcznie. Na terenie naszego biura coworkingowego możesz umówić się z prawnikiem lub księgowym by omówić interesujące Cię kwestie. U nas pracujesz spokojnie, ale nie samotnie; widok innych skupionych osób zmotywuje Cię nad dalszym wysiłkiem w osiągnięciu sukcesu. W koniecznej chwili przerwy, pijąc kawę z ekspresu, odpoczniesz w ogródku, czy skorzystasz ze specjalnie przygotowanej przestrzeni wypoczynkowej wyposażonej w dodatkowe atrakcje.

 

WSPÓŁPRACUJEMY Z RZESZOWEM I Z WARSZAWĄ

Wszystkim naszym coworkerom odwiedzającym Warszawę lub Rzeszów polecamy biura coworkingowe, z którymi współpracujemy: 

w Rzeszowie Stowarzyszenie B4, przy ulicy Zagłoby 7b.

w Warszawie Fantastic Studio, Coworking Space, Plac Hallera 5, lok.14a

Nasi coworkerzy otrzymają tam atrakcyjne zniżki!

 

Cennik