Coworking, biuro coworkingowe - Kraków, centrum miasta

Coworking w Krakowie

Zapraszamy do przestrzeni coworkingowej jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej w mieście. Biuro Coworkingowe Offoffice to rzadkie połączenie kojącej scenerii parku z lokalizacją w centrum Krakowa. Za oknami rozpościera się widok na drzewa i alejki, natomiast sam park jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy wyjść z budynku. Codzienny kontakt z naturalną zielenią ma naukowo potwierdzony, korzystny wpływ na koncentrację, produktywność i zdrowie – przekonajcie się osobiście. Coworking w takim mijescu, to gwarancja efektywnej pracy.

Coworkerom zapewniamy fantastyczną atmosferę, Internet światłowodowy (Wi-Fi/kabel) oraz biurka z wygodnymi, wszechstronnie regulowanymi fotelami, które możecie przestawiać zgodnie z Waszymi celami i upodobaniem. Nasze biura coworkingoweklimatyzowane, jasne i nowocześnie urządzone, a sprzątanie i uzupełniania zapasów wody, kawy czy herbaty to w 100% nasza odpowiedzialność. Oddajemy do Waszej dyspozycji gotowe miejsce coworkingowe do pracy ze wszystkimi funkcjami przestrzeni biurowej klasy A.

 

Wytłumione kabiny telefoniczne

W naszej ofercie mamy także dwie „Kabiny Telefoniczne” – odseparowane od reszty pomieszczeń, klimatyzowane i wygłuszone, które przeznaczone są do prowadzania dyskretnych i poufnych rozmów biznesowych. Budki to specjalistyczna oferta dla osób przeprowadzających rekrutacje, castingi, telekonferencje czy długie rozmowy handlowe. Każdy, kto miał okazję rozmawiać przez telefon przez kilka godzin z rzędu doceni dyskrecję i wygodę tego rozwiązania. Oferujemy coworking dla każdego - dbamy o ciszę, ale również o prestrzeń do rozmowy, by każdy mógł spokojnie wypełniać sowje obowiazki. 

 

Coworking - korzyści dla wszystkich

Oprócz wygodnego miejsca do pracy w biurze coworkingowym, dużego tarasu oraz graniczącego z parkiem ogródka udostępniamy kuchnię oraz wszechstronną Strefę Relaksu. Możliwość nawiązania nowych znajomości przy filiżance kawy czy herbaty, konsola PS4 i duży telewizor oraz wygodne pufy to tylko niektóre z udogodnień, jakie oferujemy naszym coworkerom. Poznaj je wszystkie podczas pierwszego darmowego dnia i przekonaj się, że nie znajdziesz lepszego miejsca do rozwijania swojej działalności!

Działamy kompleksowo! Skorzystaj z naszej usługi "Wirtualne Biuro" lub ciesz się wsparciem profesjonalnej księgowej. Chcemy maksymalnie ułatwić Ci prowadzenie biznesu. 


- Halo? Halo? HALO???
- Haloo...?
- Kuba?
- Kto mówi?
- Ale czy Kuba?
- Ale KTO mówi?
- Jeżeli nie Kuba, moje nazwisko pana nic nie powi... Kuba?
- Jaki Kuba?
- Goldberg...
- A jeżeli Kuba, to kto mówi?
- Rappaport!

fragment ze skeczu "Sęk", Kabaret Dudek