Twoje wirtualne biuro w Krakowie

Wirtualne biuro w Krakowie - mniejsze koszty czasowe i finansowe

Jeśli Twoja działalność nie wymaga posiadania własnej siedziby czy stacjonarnego miejsca pracy, to usługi Biura Wirtualnego i Biura Wirtualnego PLUS są właśnie dla Ciebie. Obie opcje biura wirtualnego obejmują obsługę korespondencji – to jest przyjmowanie listów i przesyłek. Oferujemy skanowanie otrzymanej korespondencji i wysyłanie jej natychmiastowo lub w regularnych odstępach na określony adres.

Jesteśmy dokładni, skrupulatni i terminowi – możesz w 100% liczyć na to, że zajmiemy się Twoimi sprawami. Usługa biura wirtualnego w Offoffice to jednak o wiele więcej niż tylko wirtualna siedziba firmy i administracja korespondencją.Na podstawie zawieranej umowy o Biuro Wirtualne PLUS nasi Klienci nabywają prawo do rejestracji firmy pod naszym adresem w Krakowie, a także możliwość rzeczywistego, bezpłatnego korzystania z biurek i sal konferencyjnych w określonym w umowie harmonogramie.

Stabilny rozwój biznesu w biurze wirtualnym

Niełatwo jest znaleźć rzetelnych i godnych zaufania partnerów w interesach, zwłaszcza na początku działalności. Prowadzimy stałą współpracę z renomowanymi specjalistami z dziedziny wsparcia biznesu, m.in. z kancelarią adwokacką oraz biurem rachunkowym. Dzięki temu nasi Klienci mają dostęp do szerokiego wachlarza usług biznesowych i doradczych, a także szanse na nawiązanie obopólnie korzystnych relacji z innymi przedsiębiorcami.

Fizycznie biuro wirtualne Offoffice mieści się w przy ulicy Bydgoskiej 6 w Krakowie. Dogodna lokalizacja (poza strefą płatnego parkingu miejskiego), łatwość dojazdu samochodem lub komunikacją miejską, nowoczesny budynek oraz malownicza okolica to tylko niektóre zalety naszego biura. Dzięki położeniu praktycznie na rogu parku św. Wincentego cieszymy się świeżym powietrzem w centrum Krakowa oraz relaksującym widokiem na zieleń. Szczegółowe porównanie oferty Biura Wirtualnego i Biura Wirtualnego PLUS w poniższej tabelce.

Wirtualne biuro w Krakowie - miejsce pracy dla Twojej firmy

Wirtualne biuro to nie tylko wygodne rozwiązanie dla odbioru korespondencji i możliwość zarejestrowania firmy na naszym adresie. U nas biuro wirtualne oznacza, że masz także do dyspozycji realną przestrzeń do pracy i rozwoju biznesu. Możesz zaprosić klientów i kontrahentów pod oficjalny adres wskazany na swojej wizytówce czy stronie www. Powita ich tabliczka z logotypem Twojej firmy oraz uprzejmy recepcjonista, który wskaże drogę do biura lub sali konferencyjnej, gdzie przeprowadzisz spotkanie, rekrutację lub prezentację.

Poznaj wszystkie funkcje i zalety Biura Wirtualnego i Biura Wirtualnego PLUS w ofercie Offoffice.